Br14 Apartamento A 300M Da Praia Do Porto Barra
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Basen zewnętrzny | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Ulokowany w dzielnicy Barra w Salwadorze 1-pokojowy Br14 Apartamento A 300M Da Praia Do Porto Barra Salwador oferuje zakwaterowanie 2 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum sztuki nowoczesnej w Solar do Unhão. Apartament o powierzchni 45 m² oferuje prywatny parking samochodowy na terenie.
Plaża Farol da Barra znajduje się w pobliżu od tego apartamentu, w pobliżu latarnia morska Salwadoru. Do centrum Salwadoru można dojść spokojnym krokim w kilka minut.
Obiekt oferuje balkon, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.
Obiekt noclegowy jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw. Br14 Apartamento A 300M Da Praia Do Porto Barra leży maksymalnie 10 min pieszo od najbliższego przystanku autobusowego Miguel Burnier. Aby urozmaicić wypoczynek gości, zapewniono zewnętrzny basen.
- Lokalne atrakcje
- Basica Lingua150 m
- Praia do Porto da Barra350 m
- All Saint Bay4,5 km
- Pereira300 m
- Idioma Escola de Portugues350 m
- Gambiarra400 m
- Marques de Tamandare350 m
- Barra Shopping Mall700 m
- Lotniska
- Lotnisko Luis Eduardo Magalhaes30 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Kącik dzienny
- Meble ogrodowe
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy korzystanie z Wi-Fi w Br14 Apartamento A 300M Da Praia Do Porto Barra jest płatne?
Br14 Apartamento A 300M Da Praia Do Porto Barra zapewnia Wi-Fi, z którego można korzystać za darmo. - ❓
Czy Br14 Apartamento A 300M Da Praia Do Porto Barra obejmuje kuchnię?
Tak, Br14 Apartamento A 300M Da Praia Do Porto Barra wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. - ❓
Czy Br14 Apartamento A 300M Da Praia Do Porto Barra ma basen?
Br14 Apartamento A 300M Da Praia Do Porto Barra dysponuje basenem.